Ciechanowiec – Parafia pw. NMP z Fatimy

parafia

Podstawowe informacje o parafii

Parafia pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu została erygowana 29.06.1998 r. przez Biskupa łomżyńskiego Stanisława Stefanka w granicach samodzielnego ośrodka duszpasterskiego istniejącego od 1.11.1997 r. Powstała w całości z terytorium parafii Kuczyn. W latach 1972-1997 wierni z południowo-zachodniej części parafii Kuczyn, na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy Biskupem łomżyńskim i Administratorem Apostolskim w Drohiczynie, mogli także korzystać z obsługi duszpasterskiej parafii Ciechanowiec należącej do Diecezji w Drohiczynie. Po utworzeniu samodzielnego ośrodka duszpasterskiego w Ciechanowcu

18-230 CIECHANOWIEC, ul. Świerkowa 11
gm. Ciechanowiec, pow. wysokomazowiecki, woj. podlaskie
e-mail: ciechanowiec@diecezja.lomza.plwww.ciechanowiec.lomza.opoka.org.pl

Diecezja: Diecezja łomżyńska

Dekanat:
Dekanat Szepietowski

Msze święte


Msze św. w niedzielę: 9.00, 12.00, 17.00, 10.30 w Kozarzach (kaplica DPS)

w dni powszednie: 8.00 (poniedziałek),
17.30 (od wtorku do soboty).

Dekanat Szepietowski – więcej informacji o parafii


Obszar administracyjny

Ciechanowiec – ulice: Akacjowa, Brzozowa, Czyżewska, Pl. Jana Pawła II,
Klonowa, Kozarska, Kuczyńska, Lipowa, Łomżyńska, Młyńska,
Mogilna, Pałacowa, Polna, Ralkowa, Sosnowa, Świerkowa, Uszyńska;
Kozarze (2), Nowodwory (3)

Rekomendowane artykuły