Parafia bł. Michała Kozala BM w Działoszynie

parafia

Postawowe informacje i msze święte

Parafia błogosławionego Michała Kozala Biskupa i Męczennika w Działoszynie – parafia rzymskokatolicka w Działoszynie. Należy do Dekanatu Działoszyn archidiecezji częstochowskiej. Została utworzona 1 stycznia 1995 z terytorium parafii św. Marii Magdaleny w Działoszynie. Kościół parafialny w budowie od 2004 roku. Nabożeństwa odprawiane są w kaplicy mieszczącej się przy placu Jana Pawła II.

Diecezja: Archidiecezja częstochowska
Dekanat: Dekanat Działoszyn

Msze święte

niedziela i święta: 6:00, 12:00, 18:00

Parafia bł. Michała Kozala BM w Działoszynie – więcej informacji

Adres
Plac Jana Pawła II 198-355 Działoszyn[1]

Data powołania

1 stycznia 1995[2]

Kościół
rzymskokatolicki

Archidiecezja
częstochowska

Dekanat
Działoszyn

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *