Parafia Miłosierdzia Bożego, Wrocław-Jagodno

parafia

Postawowe informacje

ul. Jagodzińska 3/5
52-129 Wrocław
tel: 71/346-43-39
jagodno(a)archidiecezja.wroc.pl
jagodno.archidiecezja.wroc.pl

GPS: N51.05837, E17.05732
»zobacz na OpenStreetMap«

Diecezja: Archidiecezja wrocławska
Dekanat: Dekanat Wrocław – wschód

Godziny Mszy Św.

niedziele: 8.30, 10.00, 11.30, 18.00
dni powszednie: 18.00

Więcej informacji na temat parafii Miłosierdzia Bożego, Wrocław-Jagodno

Proboszcz:   Ks. Ryszard PESZKO – ust. 2008
Wikariusz:   Ks. Kamil Łukasz MOTYKA – ust. 2020
Liczba mieszkańców:   6189
Odpust:   II niedziela wielkanocna
Nabożeństwo 40-godzinne:   przed odpustem
Wieczysta Adoracja:   12 września
Ulice:   Wrocław: B. Artemskiej, Asfaltowa (między ulicami S. Drabika a Buforową), Bartoka, Beethovena, Braci Hoffmannów, Brahmsa, Brzozowa, Buforowa (do 72b parz., do 105a niep.), Cegielskiego, S. Drabika (niep. od 56 do końca), Drezynowa, Dróżnicza, Ekspresowa, Grapowa, Jagodzińska, Kajdasza, Komedy, Konduktorska, A. Kopycińskiego (między ulicami S. Drabika a Buforową), Linkego, Lokomotywowa, W. Lutosławskiego (między ulicami S. Drabika a Buforową), Malinowskiego, Maszynistów, Modrzejewskiego, Nastawnicza, Parowozowa, Ravela, Rozjazdowa, Schuberta, Straussa, Strawińskiego, Sygnałowa, Szynowa, Trakcyjna, Tunelowa, Wagnera, Vivaldiego, Zwrotnicza; Iwiny: Bacha, Paderewskiego, Sosnowa
Przedszkole:   Publiczne Przedszkole „Elfiki”; Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Chuchaczek”
Erygowanie Parafii:   1996 r.
Księgi metrykalne:   od 1995 r.
Wspólnoty i Ruchy:   Żywy Różaniec, grupa modlitewna o. Pio, Liturgiczna Służba Ołtarza, szafarze Eucharystii, Kościół Domowy, Krąg Biblijny, wspólnota rodziców modlących się za swoje dzieci, Akcja Katolicka, grupa uwielbieniaRekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *