Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Mściwojowie

parafia

Postawowe informacje i msze święte

Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Mściwojowie – znajduje się w dekanacie jaworskim w diecezji Legnickiej. Jej proboszczem jest ks. Wiktor Juchiewicz. Mieści się pod numerem 41 w Mściwojowie.

Diecezja: Diecezja legnicka
Dekanat: Dekanat Jawor

Msze święte

niedziela i święta: 6:30, 12:30, 19:00

pozostałe dni: 6:00, 14:00

 

Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Mściwojowie – więcej informacji

Siedziba
Mściwojów

Adres

Mściwojów 41
59-407 Mściwojów

Data powołania
1335

Wyznanie
katolickie

Kościół
rzymskokatolicki

Diecezja
Legnicka

 

Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Mściwojowie – miejsce modlitwy i tradycji

Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Mściwojowie to wyjątkowe miejsce na mapie parafii rzymskokatolickich. Historia tej parafii sięga XVIII wieku, kiedy to rozpoczęto budowę obecnego kościoła. Świątynia jest nie tylko miejscem codziennej modlitwy i liturgii, ale również centrum życia duchowego dla mieszkańców Mściwojowa.

Kościół przyciąga wiernych zarówno na msze święte w dni powszednie, jak i te niedzielne. W każdą niedzielę można tu uczestniczyć we mszy świętej odprawianej z intencji serca. Księża prowadzący tę parafię dbają o żywe życie religijne wspólnoty oraz o codzienne spotkania z Jezusem.

Kancelaria parafialna działa sprawnie, umożliwiając załatwienie wszelkich spraw związanych z sakramentami czy intencją mszy świętej. Parafia aktywnie angażuje się w życie społeczności lokalnej poprzez różnorodne inicjatywy kulturalne i charytatywne, tworząc tym samym dom dla każdego wiernego szukającego wsparcia duchowego.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *