Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Żuławie Wielkiej

parafia

Postawowe informacje i msze święte

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i Niepokalanego Poczęcia NMP w Żuławie Wielkiej [1] – parafia rzymskokatolicka, znajdująca się w archidiecezji gdańskiej, w dekanacie Pruszcz Gdański. Liczy ona około 500 mieszkańców. Parafia obejmuje miejscowości: Żuława, Rekcin, Żuławka, Jagatowo (poszczególne ulice), Świncz, Wojanowo, Będzieszyn.[2] Parafia została połączona z kościołem w Wojanowie.

Diecezja: Archidiecezja gdańska
Dekanat: Dekanat Pruszcz Gdański

Msze święte

niedziela i święta: 6:30, 12:30, 19:00

pozostałe dni: 7:00, 15:00

 

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Żuławie Wielkiej – więcej informacji

Siedziba
Żuława

Adres

ul. Lipowa
83-010 ŻUŁAWA WIELKA

Kościół
rzymskokatolicki

Archidiecezja
gdańska

Dekanat
Pruszcz Gdański

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *