Parafia św. Anny w Bieczu

parafia

Postawowe informacje i msze święte

Parafia św. Anny w Bieczu – parafia rzymskokatolicka z siedzibą w Bieczu, znajdująca się w diecezji rzeszowskiej w dekanacie bieckim.

Diecezja: Diecezja rzeszowska
Dekanat: Dekanat Biecz

Msze święte

niedziela i święta: 7:30, 14:30, 18:00

pozostałe dni: 8:00, 16:30

Parafia św. Anny w Bieczu – więcej informacji

Siedziba
Biecz

Adres

ul. Kazimierza Wielkiego 2
38-340 Biecz

Kościół
rzymskokatolicki

Diecezja
rzeszowska

Dekanat
Biecz

Wspomnienie liturgiczne
26 lipca (św. Anny)

 

Parafia św. Anny w Bieczu – żywe serce wspólnej modlitwy

Parafia św. Anny w Bieczu, znana z bogatej historii sięgającej XIV wieku, stanowi centrum życia religijnego dla mieszkańców miasta i okolic. Kościół parafialny, poświęcony św. Annie, jest miejscem codziennych mszy świętych oraz licznych liturgii odbywających się zarówno w dni powszednie, jak i niedziele.

W parafii rzymskokatolickiej wierni mogą uczestniczyć we wspólnej modlitwie i spotkaniach duszpasterskich organizowanych przez księdza Piotra. Kancelaria parafialna otwarta jest codziennie dla osób pragnących załatwić sprawy związane z sakramentami czy intencjami mszalnymi.

Liturgia mszy odbywa się regularnie zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie internetowej parafii. W szczególności warto odwiedzić kościół w niedzielę, kiedy to Msza Święta gromadzi największą liczbę wiernych pragnących uczestniczyć we wspólnym życiu duchowym i modlitwie do Jezusa Chrystusa.

Rozpoczęcie każdego dnia od uczestnictwa w liturgii pozwala na pełniejsze przeżywanie wiary oraz budowanie więzi ze społecznością kościelną. Parafia św. Anny to miejsce tętniące życiem duchowym niezależnie od różnych względów czy warunków pogodowych – zawsze otwarte dla wszystkich serc poszukujących bliskości Boga.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *