Parafia św. Huberta w Rzeszowie

parafia

Postawowe informacje i msze święte

Parafia św. Huberta w Rzeszowie – Miłocinie – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w diecezji rzeszowskiej w dekanacie Rzeszów Fara, na terenie dawnej miejscowości Miłocin. Erygowana w 1969 roku.

Diecezja: Diecezja rzeszowska
Dekanat: Dekanat Rzeszów Fara

Msze święte

niedziela i święta: 7:30, 14:30, 18:00

pozostałe dni: 8:00, 16:30

Parafia św. Huberta w Rzeszowie – więcej informacji

Adres
ul. św. Huberta 124 35-212 Zaczernie

Data powołania

30 grudnia 1969

Kościół
rzymskokatolicki

Diecezja
rzeszowska

Dekanat
Rzeszów Fara

Wspomnienie liturgiczne
3 listopada

 

Parafia św. Huberta w Rzeszowie – miejsce wspólnej modlitwy i duchowego wzrostu

Parafia św. Huberta w Rzeszowie to parafia rzymskokatolicka, która od lat jest miejscem codziennych spotkań wiernych na mszy świętej oraz liturgii. Kościół został zbudowany w 1985 roku i od tego czasu służy jako centrum duchowe dla mieszkańców Rzeszowa. Każdego dnia, zarówno w dni powszednie jak i niedzielę, wierni gromadzą się tutaj na modlitwę i msze święte.

Wierni mogą uczestniczyć we mszach o różnych godzinach, co umożliwia dostosowanie do ich codziennych obowiązków oraz różnych względów osobistych. Msza niedzielna przyciąga wielu parafian, którzy pragną rozpoczęcie tygodnia od wspólnej modlitwy.

Kancelaria parafialna jest otwarta codziennie i służy pomocą wszystkim potrzebującym wsparcia duchowego lub administracyjnego. Parafia organizuje również liczne wydarzenia religijne oraz spotkania grup modlitewnych, które pomagają rozwijać żywość wiary w sercach wiernych.

Strony internetowe parafii oferują aktualne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz intencjach mszalnych ku czci Jezusa Chrystusa i Świętych Piotra czy Huberta. To miejsce pełne życia duchowego dla każdego członka wspólnoty kościelnej.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *