Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Miłkowie

parafia

Postawowe informacje i msze święte

Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Miłkowie – parafia rzymskokatolicka w dekanacie Mysłakowice w diecezji Legnickiej. Jej proboszczem jest ks. Zbigniew Kulesza.

Diecezja: Diecezja legnicka
Dekanat: Dekanat Karpacz

Msze święte

niedziela i święta: 6:30, 12:30, 19:00

pozostałe dni: 6:00, 14:00

 

Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Miłkowie – więcej informacji

Siedziba
Miłków

Adres

ul. Wiejska 79
58-535 Jelenia Góra

Kościół
rzymskokatolicki

Diecezja
Legnicka

Dekanat
Karpacz

Wspomnienie liturgiczne
16 października

 

Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Miłkowie – Serce lokalnej wspólnoty

Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Miłkowie to parafia rzymskokatolicka, której historia sięga XVIII wieku. Kościół, będący centralnym punktem parafii, jest miejscem codziennej modlitwy i spotkań wiernych. Msze święte odbywają się tutaj każdego dnia powszedniego oraz w niedziele, gromadząc mieszkańców na wspólną liturgię.

W dniu rozpoczęcia działalności parafii księża z wielkim zaangażowaniem troszczyli się o duchowy rozwój wiernych, co trwa do dziś. Kancelaria parafialna dostępna jest dla wszystkich pragnących uzyskać informacje o intencjach mszy czy żywo uczestniczyć w życiu wspólnoty.

Msza niedzielna stanowi kulminację tygodniowej modlitwy i refleksji nad słowami Jezusa Chrystusa. Wierni z serca angażują się w liturgię, przynosząc swoje intencje do domu Bożego i tworząc wyjątkową atmosferę jedności i wiary.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *