Parafia św. Michała Archanioła w Rudzińcu

parafia

Postawowe informacje i msze święte

Parafia Świętego Michała Archanioła w Rudzińcu jest rzymskokatolicką parafią dekanatu Ujazd Śląski diecezji opolskiej. Parafia została utworzona w 1936. Mieści się przy ulicy Lipowej. Prowadzą ją księża diecezjalni.

Diecezja: Diecezja opolska
Dekanat: Dekanat Ujazd Śląski

Msze święte

niedziela i święta: 06:00, 12:30, 15:30, 18:30

pozostałe dni: 8:00, 15:30

Parafia św. Michała Archanioła w Rudzińcu – więcej informacji

Siedziba
Rudziniec

Adres

ul. Lipowa 52
44-160 Rudziniec

Data powołania
1936

Wyznanie
katolickie

Kościół
rzymskokatolicki

Diecezja
opolska

Wezwanie
św. Michała Archanioła

 

Błąd serwera: You exceeded your current quota, please check your plan and billing details. For more information on this error, read the docs: https://platform.openai.com/docs/guides/error-codes/api-errors.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *