Parafia św. Stanisława Biskupa w Sieklówce

Parafia św. Stanisława w Sieklówce – rzymskokatolicka parafia znajdująca się w diecezji rzeszowskiej w dekanacie Brzostek.

Diecezja: Diecezja rzeszowska
Dekanat: Dekanat Brzostek

Parafia św. Stanisława Biskupa w Sieklówce – więcej informacji

Sieklówka

Sieklówka 72
38-214 Bieździedza

rzeszowska

Brzostek

Historia i życie Parafii św. Stanisława Biskupa w Sieklówce

Parafia św. Stanisława Biskupa w Sieklówce to parafia rzymskokatolicka o bogatej historii, która sięga początku XX wieku. Kościół, będący sercem wspólnoty, codziennie gromadzi wiernych na modlitwie i mszy świętej. W dni powszednie oraz niedziele odbywają się tu liturgie pełne żywej wiary i duchowego zaangażowania.

Parafia ta jest miejscem wielu ważnych wydarzeń religijnych, takich jak rozpoczęcie nowego roku liturgicznego czy uroczystości związane z Jezusem Chrystusem oraz Świętym Piotrem. Kancelaria parafialna służy pomocą wiernym w różnych intencjach życia codziennego.

Wierni mogą uczestniczyć we mszy świętej zarówno w domu poprzez transmisje online ze strony internetowej kościoła, jak i osobiście podczas nabożeństw niedzielnych oraz dni powszednich. Parafia zachęca do wspólnej modlitwy i aktywnego udziału w życiu duchowym wspólnoty, szczególnie teraz, gdy świat potrzebuje jedności i wsparcia duchowego bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej parafii oraz uczestnictwa w różnorodnych formach liturgii i modlitwy serca!