Parafia Świętego Bartłomieja Apostoła (Czaniec)

parafia

Wezwanie
Świętego Bartłomieja Apostoła

Dekanat
Międzybrodzki

Miejscowość
Czaniec

Adres
ul. Kościelna 2

Kod pocztowy
43-354

Poczta
Czaniec

Numer telefonu
33 8109103

Numer telefonu
508 333 955

Adres e-mail
kontakt@parafiaczaniec.pl

Strona www
http://www.parafiaczaniec.pl

Odpust pafialny
24-08

Ulice należące do parafii
Bajeczna, Barwna, Bażantów, Begonii, Beskidzka, Biała, Biwakowa, Bluszczowa, Bławatków, Błękitna, Błonie, Bosmańska, Borowa, Bratków, Bratnia, Brzegowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukietowa, Bukowa, Bukowska, Bystra, Bzów, Cedrowa, Cicha, Cierniowa, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czysta, Długa, Dogodna, Dolna, Dostatnia, Drzewna, Dumna, Dworska, Działkowa, Gasnąca, Głęboka, Głośna, Górna, Górska, Graniczna, Graniczna Górna, Gruszowa, Gwarna, Gwiezdna, Kalinowa, Kamienna, Kard. Karola Wojtyły, Karpacka, Kasztanowa, Kęcka, Kępna, Klonowa, Kłosowa, Konwaliowa, Koralowa, Korzenna, Kościelna, Krajobrazowa, Kresowa, Kręta, Krokusów, Królewska, Krótka, Krucza, Kryształowa, Kwiatowa, Laurowa, Lazurowa, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Liliowa, Lipowa, Literacka, Lodowa, Lustrzana, Macierzankowa, Magnoliowa, Majowa, Makowa, Malinowa, Malownicza, Mglista, Miejska, Miodowa, Modra, Modrzewiowa, Myśliwska, Pejzażowa, Perłowa, Plenerowa, Podgórska, Pogodna, Południowa, Prosta, Wesoła, Widokowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wodna, Wrzosowa, Wysoka, Zachodnia, Zagajnik, Zagłębocze, Zagonowa, Zakątek, Zamkowa, Zarzecze, Zdrojowa, Zielna, Zielona, Źródlana

Diecezja: Diecezja bielsko-żywiecka

Msze święte
w soboty17:00 (od I ndz. Adwentu do 31 marca) 18:00 (od 1 kwietnia do I ndz. Adwentu)
w niedzielę i święta07:00 09:00 10:45 12:00 16:00 (od Adwentu do Postu) 17:00 (od 1 kwietnia do I ndz. Adwentu)

Księża w parafii
Proboszcz – ks. Ostrowski Wiesław (2016)
Wikariusz – ks. Zawarus Piotr (2019)
Wikariusz – ks. Madura Marcin (2021)
Zamieszkały – ks. Łomozik Adam (2017)

Rekomendowane artykuły