Parafia Świętego Marcina Biskupa (Jawiszowice)

parafia

Wezwanie
Świętego Marcina Biskupa

Dekanat
Jawiszowicki

Miejscowość
Jawiszowice

Adres
ul. Świętego Marcina 1

Kod pocztowy
32-626

Poczta
Jawiszowice

Numer telefonu
32 2111409

Adres e-mail
jawiszowice@katolik.bielsko.pl

Strona www
http://www.jawiszowice.katolik.bielsko.pl

Odpust pafialny
11-11

Ulice należące do parafii
Bielańska, Bielska, Boczna, Bratków, Brzozowa, Bukowa, Chodniki, Ciasna, Czworaki, Duże Doły, Faracka, Gałczyńskiego, Św. Jana, Handlowa, Jana Pawła II, Janowiec, Jaśnik, Jedlina, Kacza, Kamieniec, Kleparz, Klonowa, Kobylec, Kozia, Krzywa, Kusocińskiego – połowa, Lesisko, Lipowiec, Łęcka – połowa, Łowiecka, Św. Marcina, Miodowa, Mostowa, Nawsie, Obrońców Westerplatte, Parafialna, Plebańska, Pochyła, Pocztowa, Potok, Przeczna, Ptaśnik, Różana, Sienna, Skróty, Słowicza, Spółdzielcza – połowa, Styczna, Szczotki, Trakcyjna, Trzciniec, Tulipanów, Ukośna, Wiejska, Wilamowska, Wilcza, Wiślana, Wiśniowa, Witosa, Zacisze, Zbożowa

Diecezja: Diecezja bielsko-żywiecka

Msze święte
w soboty18:00
w niedzielę i święta07:30 09:00 11:00 18:00

Księża w parafii
Proboszcz – ks. Czauderna Szymon (2020)
Wikariusz – ks. Kramarczyk Tomasz (2022)

Rekomendowane artykuły