Parafia Świętego Stanisława BM (Łodygowice Górne)

parafia

Wezwanie
Świętego Stanisława BM

Dekanat
Łodygowicki

Miejscowość
Łodygowice Górne

Adres
pl. Św. Stanisława 2

Kod pocztowy
34-325

Poczta
Łodygowice

Numer telefonu
33 8631148

Adres e-mail
kancelaria@stanislaw-lodygowice.pl

Strona www
http://www.stanislaw-lodygowice.pl

Odpust pafialny
08-05

Ulice należące do parafii
Agrestowa, Asnyka, Batorego, Beskidzka, Bracka, Chabrowa, Cicha, Dębowa, Gminna, Górska, Grabowa, Grunwaldzka – numery nieparzyste, Grzybowa, Habdasów, Jagodowa, Jasna, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Jutrzenki, Kalinowa, Kamienna, Kaniów, Kościelnych, Kubinów, Kwiatowa, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Łagodna, Mickiewicza, Miła, Muzyków, Myśliwska, Nowa, Parkanowa, Partyzantów, Piłsudskiego 57-227 i 88-256, Pochyła, Pod Groniem, Pod Torem, Pszczelarzy, Radosna – numery parzyste, Rolna, Różana, Rzemieślnicza, Skośna, Sosnowa, pl. Św. Stanisława, Staszica, Stokrotek, Stolarska, Stroma, Szczęśliwa, Świerkowa, Tulipanowa, Turystyczna – numery nieparzyste, Wajdów, Wąska, Wesoła, Widok, Wierzbowa, Wrzosowa, Wspólna, Zielona, Żywiecka 1-81 i 2-64

Diecezja: Diecezja bielsko-żywiecka

Msze święte
w soboty17:00
w niedzielę i święta07:00 09:00 11:00 17:00

Księża w parafii
Proboszcz – ks. Dziadosz Roman (2014)
Wikariusz – ks. Lisicki Marcin (2020)

Rekomendowane artykuły