Parafia Świętej Barbary (Strumień)

parafia

Wezwanie
Świętej Barbary

Dekanat
Strumieński

Miejscowość
Strumień

Adres
ul. 1 Maja 9

Kod pocztowy
43-246

Poczta
Strumień

Numer telefonu
33 8570146

Numer telefonu
33 8571240

Adres e-mail
barbara@sanktuarium.strumien.com

Strona www
http://strumien.duszpasterstwa.bielsko.pl

Ulice należące do parafii
STRUMIEŃ: Brodeckiego, Ks. J. Brzuski, Cicha, Cieszyńska, J. Czarnoty, Dębowa, Dolna, Graniczna, Harcerska, Jesienna, Klonowa, Kolejowa, Końcowa, Korfantego, Kościelna, Krótka, Krzywa, Leśna, Letnia, Lipowa, Ks. Londzina, Łuczkiewicza, 1 Maja, Młyńska, Mostowa, Nowa, Nowowiejskiego, Ogrodowa, Osiedlowa, Parkowa, Pawłowicka, Pocztowa, Polna, Powstańców Śl., Pszczyńska, Rynek, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Stawowa, Świerkowa, Tęczowa, Towarowa, Wąska, Wišzowa, Wiosenna, Wspólna, Zamkowa, Zimowa ZBYTKÓW: Akacjowa, Brzozowa, Długa, Górnicza, Herbowa, Jaśminowa, Jesionowa, Ludowa, Olchowa, Prosta, Rycerska, Sportowa, Starowiejska, Strażacka, Tęczowa, Topolowa, Turystyczna, Wiślańska, Wspólna, Wyzwolenia

Diecezja: Diecezja bielsko-żywiecka

Msze święte
w soboty18:00
w niedzielę i święta06:30 07:30 (kaplica Niepokalanego Serca Maryi) 08:00 09:30 (w Zbytkowie) 11:00 17:00

Księża w parafii
Proboszcz – ks. Kobiałka Jacek (2016)
Wikariusz – ks. Kijas Bartłomiej (2018)
Wikariusz – ks. Dunat Maciej (2020)

Rekomendowane artykuły