Parafia Świętych App. Szymona i Judy Tadeusza (Łodygowice)

parafia

Wezwanie
Świętych App. Szymona i Judy Tadeusza

Dekanat
Łodygowicki

Miejscowość
Łodygowice

Adres
ul. Jana Pawła II 3

Kod pocztowy
34-325

Poczta
Łodygowice

Numer telefonu
33 8631100

Strona www
http://www.parafialodygowice.pl/

Ulice należące do parafii
Akacjowa, Boczna, Bukowa, Bzowa, Cegielska, Ceglana, Ceramiczna, Cisowa, Czysta, Dobra, Dolna, Dworcowa, Działkowa, Glemieniec, Głogowa, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Kalonka, Kasztanowa, Kępa Kościelna, Kolejowa, Konwaliowa, Koszykowa, Kręta, Królowej Jadwigi, Krótka, Kryształowa, Krzywa, Magazynowa, Malarska, Malinowa, Mała, Ks. Jana Marszałka, Młodych, Modrzewiowa, Nad Żylicą, Na Stawach, Niecała, Nowy Świat, Ochota, Ogrodowa, Okrężna, Osiedlowa, Piastowska, Piekarska, Piękna, Piłsudskiego, pl. Wolności, Pocztowa, Pod Grapą, Podzamcze, Pogodna, Poprzeczna, Porąbki, Postępu Rolniczego, Potok, Poziomkowa, Prosta, Prusa, Przejazdowa, Romanówka, Rzeczna, Sadowych, Samotna, Słoneczna, Sobieskiego, Spacerowa, Spadzista, Spokojna, Sportowa, Spółdzielców, Stokowa, Strażacka, Szarotek, Szewska, Ślusarska, Tartaczna, Topolowa, Truskawkowa, Turystyczna, Wiklinowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wodna, Za Browarem, Zagrodowa, Zdrojowa, Zgody, Zjazdowa, Żeromskiego, Żwirowa, Żytnia, Żywiecka, Brzozowa, Chodnikowa, Cicha, Górska, Grabowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kopernika, Krótka, Krzywa, Leśna, Łęgowa, Modra, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Ogrodowa, Polna, Porąbki, Rolnicza, Rzemieślnicza, Spacerowa, Spokojna, Stroma, Szewska, Szklarska, Szkolna, Topolowa, Turystyczna, Wąska, Wesoła, Zielona, Dojazdowa 5, 9, Graniczna 1, 5, 17, Kalonka 36-62, Poprzeczna 5, 22, 27, Żywiecka 216-233

Diecezja: Diecezja bielsko-żywiecka

Msze święte
w soboty17:00 (czas zimowy) 18:00
w niedzielę i święta07:30 09:30 11:00 15:00 (I niedz. miesiąca) 17:00 (czas zimowy) 18:00 (czas letni)

Księża w parafii
Proboszcz – ks. Zajda Józef (1999)
Wikariusz – ks. Ponc Janusz (2017)

Rekomendowane artykuły