Parafia Trójcy Przenajświętszej i św. Leopolda w Rzezawie

parafia

Postawowe informacje i msze święte

Parafia Trójcy Przenajświętszej i św. Leopolda w Rzezawie – parafia rzymskokatolicka w dekanacie Bochnia-Wschód w diecezji tarnowskiej.

Diecezja: Diecezja tarnowska
Dekanat: Dekanat Bochnia Wschód

Msze święte

niedziela i święta: 7:30, 14:30, 18:00

pozostałe dni: 8:00, 16:30

Parafia Trójcy Przenajświętszej i św. Leopolda w Rzezawie – więcej informacji

Siedziba
Rzezawa

Adres

ul. Kościelna 23,
32-765 Rzezawa

Kościół
rzymskokatolicki

Diecezja
tarnowska

Dekanat
Bochnia Wschód

Wspomnienie liturgiczne
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 

Parafia Trójcy Przenajświętszej i św. Leopolda w Rzezawie – Serce duchowego życia

Parafia Trójcy Przenajświętszej i św. Leopolda w Rzezawie, założona w 1920 roku, jest miejscem szczególnym dla lokalnej społeczności. Proboszczem parafii jest ks. Piotr Nowak, który z oddaniem prowadzi wiernych do wspólnej modlitwy i życia zgodnego z naukami Jezusa Chrystusa.

Kościół parafialny to nie tylko miejsce codziennej liturgii, ale również centrum licznych wydarzeń religijnych i kulturalnych. Msze święte odbywają się codziennie o różnych godzinach, zarówno w dni powszednie jak i niedziele oraz święta.

Wierni mogą uczestniczyć we mszy na żywo lub online poprzez stronę internetową parafii rzymskokatolickiej. Kancelaria parafialna otwarta jest dla wszystkich potrzebujących duchowej pomocy czy informacji o intencjach mszy świętej.

Dzięki pracy duszpasterskiej proboszcza oraz zaangażowaniu wiernych, Parafia Trójcy Przenajświętszej i św. Leopolda pozostaje sercem duchowego życia mieszkańców Rzezawy.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *